אודות

נעים להכיר, ענת אנגל, מאמנת אישית. אני מלווה אנשים במסע האישי שלהם אל עבר שיפור חייהם, והשגת המטרות שלהם. 

קצת עלי

12 שנה הייתי בתפקידים בתחום השיווק בחברות קמעונאיות הגדולות במשק כמו שטראוס וחוגלה-קימברלי. ניהלתי מותגים מובילים ובניתי והעברתי הדרכות, ניהלתי תקציבי פרסום ושיווק, עבדתי עם הנהלה ברמות שונות ועם צוותי מכירות בשטח.

לאחר מעל עשור בתחום השיווק חיפשתי לעבור לתחום שיש בו נתינה ועזרה משמעותית לאחר. בחרתי בתחום ההורות. במשך 6 שנים ליוויתי ועזרתי למאות הורים הנחתי קבוצות ליווי התפתחותי לתינוקות לאבות ולאמהות בקופת חולים כללית ובאופן פרטי.

אחרי תהליך של שינוי והתפתחות אישית שאני עברתי שהתחיל כשגרתי בארה"ב ברילוקיישן עם משפחתי, כשחזרתי לארץ החלטתי שאני רוצה לעזור לאנשים למצוא את דרכם ולהשיג את המטרות שלהם.

היום אני מלווה אנשים בתהליכי שינוי, עוזרת לאנשים להגיע לאן שהם רוצים, תהליך האימון הוא תהליך מעצים של התפתחות אישית, מדויק ומוכוון מטרה.

הסדנאות והאימונים האישיים מבוססים על ידע מקצועי שלי וניסיון רב שצברתי בעבודה עם מאות אנשים שליוויתי במהלך השנים האחרונות.

לצד התואר במנהל עסקים מהמכללה למנהל, לימודי תעודת אימון, קואצ'ינג מאוניברסיטת בר אילן (מוכר בלשכת המאמנים בישראל), תעודת פסיכולוגיה חיובית באוניברסיטת רייכמן, מוסמכת  NLP Practitioner, IN ממרכז מטרות, המרכז הבינלאומי ל-NLP, רכשתי ידע רב בקורסים וסמינרים בארץ ובחו"ל ועשרות ספרים שקראתי ויישמתי על עצמי. 

אני מאמינה שבכל אדם גלום פוטנציאל אדיר ויש בתוכו את כל התשובות. המטרה שלי היא לתת את הכלים ולעזור לכם למצוא את הדרך שלכם ולהישאר בנתיב שלכם עד להשגת התוצאות שאתם רוצים. 

רוצים לדבר, להירשם, להתייעץ?
שלחו אלי הודעה כאן.

OPEN YOUR MIND
לקבלת רעיונות, טיפים, המלצות וכלים פשוטים שישנו לכם את החשיבה ויקפיצו אתכם קדימה, נרשמים כאן.
אני שולחת מייל פעמיים בחודש. ארכיאולוגיה זה לא התחום שלי, מבטיחה לא לחפור :)